Bu Xiaomi modelleri altınla yarışıyor! Fiyatı artan Xiaomi modelleri!

Son 1 ay içerisinde bazı Xiaomi modellerinin fiyatı sürpriz bir şekilde düştü. Sürpriz diyoruz çünkü kurdaki artışa rağmen hayli popüler …

Son 1 ay içerisinde bazı Xiaomi modellerinin fiyatı sürpriz bir şekilde düştü. Sürpriz diyoruz çünkü kurdaki artışa rağmen hayli popüler olan modellerin fiyatlarının düşmesi bizleri de şaşırttı. Elbette bu durum bizleri memnun etti. Zira biz her zaman telefonların daha ucuz fiyatlardan satılmasından yanayız.

Hali hazırda ülkemizdeki en iyi fiyat performans dengesini Xiaomi’nin sunduğunu söylemek mümkün. Elbette bunu tüm cihazları için söyleyemeyiz. Lakin Redmi Note serisindeki modeller hayli uygun fiyatlardan satılıyor. Bunu da inkar edemeyiz.

Ağustos ayı içerisinde Çinli üretici pek çok modelinin fiyatını düşürürken, bazı modellerinin fiyatını ise yükseltti. Peki bu modeller hangileri? Dilerseniz bu sorunuzun yanıtınız aşağıdaki videomuzda bulabilirsiniz.

Bu Xiaomi modelleri altınla yarışıyor! Fiyatı artan Xiaomi modelleri!

Videoda da görüldüğü üzere Xiaomi’nin bazı modelleri ciddi anlamda değerlenmiş durumda. Eğer bu modellerden birini aldıysanız muhtemelen şu an için ikinci elde zarar etmezsiniz.

Elbette şunu da belirtmemiz gerekiyor. Biz bu fiyatları ortalama olarak aldık. Yani başka kanallarda üç aşağı beş yukarı benzer fiyatlar bulmanız mümkün.

Önümüzdeki günlerde Xiaomi haricinde Oppo, Huawei, Samsung gibi markalar için de benzer içerikler hazırlayacağız. Yani fiyatı artan ya da düşen telefonları videolarımızda sizlere göstermeye devam edeceğiz. Bu yüzden bizleri YouTube üzerinden takip etmeyi unutmayın.

Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı  ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Desteğiniz bizim için önemli ve bu tarz destekler  size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon oluyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir