Ünlü Metafizik Uzmanı Türkiyenin Medyumu Medyum Likos Bey ile Yapmış Olduğumuz Röportajı Alt Tarafta Gözlemliyebilirsiniz. Tüm Benliğiyle Medyum Likos.

Öncelikle görüşme talebimizi kabul ettiğiniz için size minnettarız. Uzun zamandır sizin hakkınızda araştırmalar yapmaktayız, Medyum Likos kimdir? Nasıl biridir? bir de sizlerden duymak isteriz.

Öncelikle ben teşekkür ederim, 1981 yılında İran Meşhed’de doğdum aileden gelen bu özelliği ve yeteneği geliştirerek Türkiye’de bir çok kitleye destek olarak kulaktan kulağa büyük ün saldım aslında bukadarını tahmin etmiyordum .(gülümseyerek)

Peki ilk cevap için çok teşekkür ediyoruz. Aileniz hakkındada bir takım duyumlar aldık acaba sizdende bu konuda bir takım bilgi alabilirmiyiz.

Evet ailem aslen iranlı olup Meşhed ilinde yaşamaktadır 19. yüzyıldan buyana Büyü ve Metafizik ile ilgilenen atalarım bana öncülük ederek profesyonel bir Medyum olmamı sağladılar. 1990 Yılında babamı sağlık sorunlarından dolayı kaybettik. Annem ve 2 kardeşim Meşhed de yaşamaktadırlar. ben ise İstanbul fatih’de yaşamaktayım ve Azize Hosia Paraskevi Kilise’sinin yönetimi sağlamaktayım.

Eğitim durumunuz ve yurt dışında almış olduğunuz eğitimlerden bahsetmenizi isteriz, bir çok kişi bu konuda övgüden bahsetmiş bizlerde çok merak ettik bu konunun aslını.

Eğitim durumum 2003 yılında Fener Rum Lise’sinden kaydımı aldırdım(Fener Rum Lisesi sadece özgün yeteneği olan ve tanınmış kişilere hizmet vermektedir.) Sonrasında Mısır ve Hindistan’da 6 aylık eğitimler alarak kendimi Metafizik konusunda geliştirdim. Bioenerji’ye olan ilgim bu sürede artmış olup yeteneğimide bu konuda yönlendirdim. Günümüzde Bioenerji, Metafizik ve Manevi ilim ile harmanlanmış olan çalışmaları yapabilen Türkiye batı bölgesinde sadece 3 kişiden biri benim.

Genellikle yapmış olduğunuz çalışmalar ve Türkiyede, yurt dışındaki müşterilerinizin genellikle talepleri ne doğrultuda ve en çok yapmış olduğunuz çalışmalar nelerdir.

Son zamanlarda genellikle ikili ilişkiler ile ilgileniyorum. Bir çok kadın erkek müşterilerim bağlama aşık etme ve geri getirme çalışmalarını yapmamı istiyorlar. Bu çalışmalarda uzun yıllardır sürekli uyguladığımız için artık gözlerimiz kapalı yapabiliyoruz diyebilirim(gülümseyerek).

Röportajımızın sonuna gelmişken, sizi merak eden ve araştıran kişilere bir mesajınız varmı ? söylemek istediğiniz herhangi bir şey ?

Beni merak edip araştıran bir çok kişinin olduğunu biliyorum. Aslında bende sizler gibi bireyim sadece mesleğim ve ilgi alanım farklı, kişilerin benden çekinmemelerini ve samimi olmalarını isterim. Kimi ile abi kardeş kimi ile saygı çerçevesi içerisinde bir dost olabiliyorum. Tahmin edilebiliyor ki bulunduğum sektör oldukça karmaşık ve gizem gerektirmektedir. Araştırmalarını doğru yaparak doğru kişiler ile irtibata geçmelerini dilerim ve buraya kadar zahmet ettiğiniz için sizlerede çok teşekkür ediyorum.

Medyum Likos hakkında daha fazlası için tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir