Xbox Perşembe Günü Bir Sunum Daha Yapacak

Microsoft bu hafta perşembe günü E3 2021 içerisinde bir sunumları daha olacağını açıkladı. 17 Haziran günü düzenlenecek olan Xbox Games Showcase …

Microsoft bu hafta perşembe günü E3 2021 içerisinde bir sunumları daha olacağını açıkladı. 17 Haziran günü düzenlenecek olan Xbox Games Showcase: Extended isimli programda geliştiricilerle yapılan röportajlar ve bazı oyunlara daha yakından bakış sunulacak.

Türkiye saatiyle 20:00’de başlayacak olan sunumda Hellblade’in geliştiricisi Ninja Theory, Psychonauts 2’nin geliştiricisi Double Fine, Sea of Thieves’in geliştiricisi Rare ve The Outer Worlds’ün geliştiricisi Obsidian da yer alacak.

İşin içinde Ninja Theory’nin olması, Xbox & Bethesda Games Showcase’te görmediğimiz oyunlardan Hellblade 2: Senua’s Saga’nın da bu etkinlikte yer alacağının bir göstergesi. Ayrıca Obsidian da muhtemelen The Outer Worlds 2’den ziyade (çünkü ortada üzerinde konuşulacak bir oyun olmadığı fragmanından da anlaşılıyor) Avowed’u konuşur diye tahmin ediyorum, ama yanılıyor da olabilirim.

Bakalım Microsoft bize bir iki sürpriz daha hazırlamış mı, perşembe akşamı görürüz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir